- LOGITECH

| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 100 – 25 600 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 13 |
| Програмируеми бутони | 13 programmable controls |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 79 x 131 x 41 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 102 g |
| Приложение | за забавление и игри |
Logitech G502 X LIGHTSPEED е невероятна гейминг мишка, която ви помага да разгромите опонентите си на виртуалното бойно поле.
Тя разполага с най-иновативните гейминг функционалности, включително първите по рода си LIGHTFORCE хибридни суичове и оптичен сензор HERO 25K.Освен това тази мишка е POWERPLAY съвместима, което значи, че никога не се изтощава и винаги ще бъде готова за вашата следваща онлайн битка.Logitech G502 X LIGHTSPEED разполага с хибридни оптично-механични суичове, които ви помагат да достигнете нови нива на скорост и надеждност.Обновеният й LIGHTSPEED протокол с 68% по-бързо време на реакция ви гарантира подобрени рефлекси и светкавична бързина при всяко ваша команда. Подобреният дизайн на бутона за смяна на DPI ви помага да изберете правилната му конфигурация според личните си предпочитания и захвата си.ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ С ЛИНИЯТА G502 X
![]()
ИКОНА. ПРЕОТКРИТА.
G502 X LIGHTSPEED е най-новото допълнение към легендарната линия G502. Преработена и преоткрита с най-иновативните технологии за игри, включително нашите първи по рода си хибридни суичове LIGHTFORCE, професионален безжичен LIGHTSPEED и HERO 25K. G502 X LIGHTSPEED също е съвместима с POWERPLAY — така че никога не остава без захранване.

ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛИ LIGHTFORCE
Революционните хибридни оптично-механични превключватели постигат по-високи нива на скорост и надеждност чрез оптично задействане. Докато механичното задействане поддържа ясната, тактилна обратна връзка, която играчите изискват.
БЕЗЖИЧНО LIGHTSPEED
Професионална свързаност, сега с актуализиран протокол, постигащ 68% по-бърза скорост на реакция от предишното поколение. С невероятната ефективност на технологията LIGHTSPEED, G502 X LIGHTSPEED също постига до 140 часа живот на батерията.


СЕНЗОР HERO 25K
Нашият най-усъвършенстван сензор за игри постига субмикронна точност с нулево изглаждане, филтриране и ускорение. С превъзходно проследяване и интелигентна консумация на енергия, HERO 25K осигурява ненадмината производителност, енергийна ефективност и прецизност.
РЕГУЛИРУЕМ БУТОН ЗА ИЗМЕНЯВАНЕ НА DPI
Ние преработихме бутона DPI-Shift, така че да можете да изберете правилната конфигурация за вашия захват и стил. Извадете и обърнете, за да го доближите до палеца си, или го сменете с включения празен капак.
СКРОЛ КОЛЕЛЦЕ С ДВА РЕЖИМА
Завъртете олекотеното колело свободно в свръхбърз режим. Превключете с едно щракване към режим на захващане за прецизно превъртане. Наклонете наляво и надясно за две допълнителни, напълно програмируеми контроли.
СЪВМЕСТИМА С POWERPLAY

Dimensions
Primary Specifications
- 5 onboard memory profiles Two profiles by default, five by using Logitech G HUB Software available for download at logitechg.com/ghub
- 140-hour battery life
- Low-friction PTFE feet
PHYSICAL SPECIFICATIONS
- Weight: 102 g (Black), 101.5 g (White)
- Height: 131.4 mm
- Width: 41.1 mm
- Depth: 79.2 mm
Technical Specifications
TRACKING
- Sensor: HERO 25K
- Resolution: 100 – 25,600 dpi
- Max. acceleration: >40G2
- Max. speed: >400 IPS Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad
- Zero smoothing/acceleration/filtering
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Подкатегория | Gaming products |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 25600 |
| Резолюция, dpi | 25600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 13 |
| Брой бутони | 13 |
| Програмируеми бутони | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
| Подсветка | Не |
| Подсветка | Не |
| Цвят | White |
| Цвят | White |
| Приложение | за забавление и игри |
| Приложение | за забавление и игри |
| Подкатегория | Gaming products |
| Тегло | 0.15кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz) + Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 25600 DPI |
| Брой бутони (count) | 11 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 89 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 130 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.15кг |
Logitech G502 X LIGHTSPEED Безжична игрална мишка – Бяла
Издигнете играта си на ново ниво с Logitech G502 X LIGHTSPEED в елегантен бял цвят. Благодарение на революционните LIGHTFORCE хибридни оптично-механични превключватели и сензора HERO 25K, тази мишка осигурява светкавична реакция и прецизно проследяване за конкурентен гейминг.
Ключови Предимства
- LIGHTFORCE превключватели — Хибриден оптично-механичен дизайн за ясни, надеждни кликове с оптична скорост.
- HERO 25K сензор — Прецизно проследяване до 25 600 DPI без изглаждане, филтриране или ускорение.
- LIGHTSPEED безжична връзка — Професионална безжична технология с 1 ms време за отговор.
- Ултралек дизайн — Тежи само 89 грама за леки и бързи движения.
- Издръжлива конструкция — PTFE крачета и здрав корпус за дълготрайно плъзгане и надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz) + Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 25600 DPI |
| Брой бутони | 11 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 89 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията | До 130 h |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Logitech G502 X LIGHTSPEED безжична мишка
- LIGHTSPEED безжичен приемник
- Кабел за зареждане/данни (USB-A към USB-C)
- Адаптер за удължаване на приемника
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











